МЕТА ТА ЦІЛІ ДІЯЛЬНОСТІ  ПІДПРИЄМСТВА

 

Комунальне підприємство ”Здолбунівводоканал

Адреса: 35705, Рівненська обл., м. Здолбунів, вул. Незалежності 13

Тел./факс: (03652) 2-66-48

E-Mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: http://www.vodokanalzd.com.ua/

 

Комунальне підприємство «Здолбунівводоканал» є комунальною власністю територіальних громад міста Здолбунів, прийнято в комунальну власність згідно рішення Здолбунівської районної ради №133 від 14 листопада 2003 року і Здолбунівської міської ради №546 від 25.12.2003 р.

Засновником та власником є Здолбунівська міська рада Рівненської області. Підприємство є правонаступником Районного виробничого комунального водопровідно-каналізаційного підприємства "Здолбунівводоканал", яке в свою чергу створено на базі Здолбунівської дільниці "Рівнеоблводоканалу".

КП"Здолбунівводоканал" є юридичною особою і здійснює свою діяльність згідно Статуту та чинного законодавства України. "Підприємство" має самостійний рахунок в банку, самостійний баланс, печатку та штамп зі своїм найменуванням, проводить свою діяльність на принципах госпрозрахунку."Підприємство" в своїй діяльності керується Законами України "Про підприємства України", "Про власність", "Про підприємство", "Про місцеве самоврядування в Україні",рішеннями міської ради,іншого уповноваженого Власником органу та даним Статутом, звітує про свою роботу перед Власником.

Головною метою діяльності КП "Здолбунівводоканал" є забезпечення водопостачання, водовідведення та очистка стоків усіх абонентів у м. Здолбунів та в інших населених пунктах у зоні діяльності підприємства, із забезпеченням вимог щодо якості питної води, стічної води та охорони навколишнього середовища, реалізація на підставі одержаних прибутків економічних та соціальних інтересів трудового колективу.

 Основні види діяльності підприємства:

  • забезпечення споживачів м. Здолбунів питною водою, а також надання послуг з водовідведення;
  • експлуатація водопровідно-каналізаційних систем та об'єктів;
  • проведення ремонтно-будівельних робіт у галузі водопостачання та водовідведення;
  • встановлення та обслуговування водолічильників, інших засобів вимірювання водопостачання та водовідведення;
  • виконання будівельно-монтажних робіт з будівництва, реконструкцій, капітального ремонту об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства;
  • транспортно-експлуатаційні послуги;
  • користування надрами, експлуатація підземних прісних вод;
  • забезпечення абонентів питною водою.